Плиткоріз Norton CM42 Compact (70184647620)
Відео 1Фото 12 |
Norton CM42 Compact |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Norton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Norton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Norton CM42 Compact
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Norton Clipper NORTON CLIPPER CM42 COMPACT PIŁA PILARKA PRZECINARKA STOŁOW | 6 416 zł |
Stolikowa przecinarka elektryczna Norton Clipper CM42 Compact (400 mm), gł | 6 629 zł |
Norton Clipper Cm42 Compact Piła Pilarka Przecinarka Stołowa Stolikowa Do | 6 860 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →