Przecinarka do płytek Norton CM42 Compact (70184647620)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Norton CM42 Compact |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Norton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Norton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Norton CM42 Compact
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Norton Clipper NORTON CLIPPER CM42 COMPACT PIŁA PILARKA PRZECINARKA STOŁOW | 6 416 zł |
Stolikowa przecinarka elektryczna Norton Clipper CM42 Compact (400 mm), gł | 6 629 zł |
Norton Clipper Cm42 Compact Piła Pilarka Przecinarka Stołowa Stolikowa Do | 6 860 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →