Плиткоріз Norton TT 180 BM
Фото 5 |
Norton TT 180 BM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Norton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Norton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Norton TT 180 BM
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przecinarka do glazury 550W 180 mm TT180BM Norton Clipper | 984 zł |
Norton Clipper Przecinarka do glazury TT 180 BM (70184625699) | 613 zł |
Przecinarka elektryczna do płytek Norton Clipper TT 180 BM (180 mm), głębo | 703 zł |
Elektryczna przecinarka do płytek ceramicznych 550 W TT180 BM CLIPPER NORT | 759 zł |
Przecinarka do glazury 550W 180 mm TT180BM Norton Clipper | 984 zł |
NORTON CLIPPER TT180 BM PIŁA PILARKA PRZECINARKA DO GRESU CERAMIKI GLAZURY | 839 zł |
Norton Przecinarka do glazury Clipper TT 180 BM (70184625699) | 749 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →