Плиткоріз Yato YT-3707
Yato YT-3707 600 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-3707
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato YT-3707 TILE CUTTING MACHINE | 328 zł |
Przecinarka do glazury YATO YT-3707 | 291 zł |
Przecinarka do glazury YATO YT-3707 | 285 zł |
Maszynka do cięcia płytek Yato 600mm (YT-3707) | 272 zł |
Przyrząd glazurniczy YATO 600 mm YT-3707 | 289 zł |
Przyrząd do cięcia glazury 600 mm Yato YT-3707 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 283 zł |
Модификації Yato YT-3707
Ціни на Yato YT-3707 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-3707 | від 272 zł | 7 пропозицій | ||
Yato YT-3708 | від 319 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →