Przecinarka do płytek Norton TR 252 (70184694289)
Norton TR 252 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Norton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Norton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Norton TR 252
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TR252 Przecinarka do płytek 250mm 1500W TR 252 | 4 699 zł |
Przecinarka do glazury 120 cm 250 mm TR252 Norton Clipper | 4 299 zł |
Norton Clipper Przecinarka stołowa do glazury TR252 (70184694289) | 4 449 zł |
Przecinarka elektryczna do płytek Norton Clipper TR 252 (+ tarcza 250 mm) | 4 449 zł |
Norton Przecinarka Stołowa Do Ceramiki Clipper Tr252 | 4 535 zł |
Elektryczna przecinarka do płytek ceramicznych TR252 1500W NORTON CLIPPER | 4 999 zł |
Przecinarka do glazury 120 cm 250 mm TR252 Norton Clipper | 4 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →