Nokia T20 64 ГБ
Відео 20Фото 6 |
Порівняно недорогий, як для своєї діагоналі, планшет зразка 2021 року, несподівано представлений на ринку компанією Nokia після більш ніж 5-річного затишшя. В цілому перед нами бюджетний планшет з великим екраном, вологозахищений корпусом (IP52), а також досить невеликою вагою — всього 465 р. Планшет Nokia T20 одягнений в металевий корпус товщиною 7,8 мм. Екран з діагоналлю 10,4 дюйма має дозвіл 2000х1200 і зібраний на основі гарною матриці IPS.
Зображення і текст на такому екрані виглядають відмінно, а достатній запас яскравості забезпечує зручність при роботі в яскравих або дуже темних приміщення. В якості апаратного серця модель використовує не найновіший, але досить непоганий бюджетний 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T610. Об'єм оперативної пам'яті обмежений 4 ГБ, а вбудованої — всього 64 ГБ, але останній момент можна поправити за допомогою знімних карт пам'яті microSD, microSDHC або microSDXC.
Таке "залізо «може» кряхтеть" на великовагових іграх і додатках, але в повсякденній експлуатації інтерфейс гальмувати не буде. Також на борту передбачені дві типові камери-основна на 8 МП і селфі на 5 МП. Обидві можна охарактеризувати як бюджетні, від них не варто очікувати надякісних результатів, але свою роботу вони виконують. З коробки пристрій працює на ОС Android 11, при цьому виробник декларує два роки оновлення ОС і три роки регулярних оновлень системи безпеки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokia.
Купити Nokia T20 64 ГБ
Nokia Tablet T20 TA-1392 WiFi 4/64 PL Niebieski wraz z Nokia T20 Etui CC-T | 800 zł |
Tablet Nokia T20 10.4" 64 GB Granatowe (F20RID1A041) | 845 zł |
Nokia T20 104" Wifi - Tablet 64GB 4GB RAM Blue | 732 zł |
Tablet Nokia TAB T20 10.4" 64 GB Niebieskie (6438409067432) | 859 zł |
Модификації Nokia T20
Ціни на Nokia T20 |
---|---|---|---|---|
Nokia T20 64 ГБ | від 732 zł | 4 пропозиції | ||
Nokia T20 64 ГБ / LTE | від 1 196 zł | 1 пропозиція |