Nokia T20 64 GB
Wideo 20Zdjęcia 6 |
Stosunkowo niedrogi, jak na swoją przekątną, tablet 2021, niespodziewanie wprowadzony na rynek przez Nokię po ponad 5 latach milczenia. Ogólnie mamy niedrogi tablet z dużym ekranem, wodoodporną obudową (IP52), a także dość niską wagę - tylko 465 g. Tablet Nokia T20 jest ubrany w metalową obudowę o grubości 7,8 mm. Ekran o przekątnej 10,4 cala ma rozdzielczość 2000x1200 i jest montowany w oparciu o dobrą matrycę IPS.
Obrazy i tekst na tym ekranie wyglądają świetnie, a duża jasność zapewnia wygodę podczas pracy w jasnych lub bardzo ciemnych pomieszczeniach. Jako serce sprzętowe model wykorzystuje nie najnowszy, ale całkiem niezły budżetowy 8-rdzeniowy procesor Unisoc Tiger T610. Ilość pamięci RAM jest ograniczona do 4 GB, a pamięć wbudowana to tylko 64 GB, ale ostatni moment można skorygować za pomocą wymiennych kart pamięci microSD, microSDHC lub microSDXC.
Takie „żelazko” może „jęczeć” na ciężkich grach i aplikacjach, ale w codziennym użytkowaniu interfejs nie zwolni. Na pokładzie są też dwa typowe aparaty – główny o rozdzielczości 8 MP i selfie o rozdzielczości 5 MP. Oba można określić jako budżetowe, nie należy oczekiwać od nich super jakościowych wyników, ale wykonują swoją pracę. Z pudełka urządzenie działa na systemie operacyjnym Android 11, natomiast producent deklaruje dwa lata aktualizacji systemu operacyjnego i trzy lata regularnych aktualizacji zabezpieczeń.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokia.
Kup Nokia T20 64 GB
Wszystkie ceny 12 →Nokia T20 104" Wifi - Tablet 64GB 4GB RAM Blue | 732 zł |
Tablet NOKIA T20 TA-1392 10.4" 4/64 GB Wi-Fi Niebieski | 900 zł |
Tablet Nokia T20 10.4" 64 GB Granatowe (F20RID1A041) | 845 zł |
Tablet NOKIA T20 TA-1392 10.4" 4/64 GB Wi-Fi Niebieski F20RID1A025 | 900 zł |
Modyfikacje Nokia T20
Ceny na Nokia T20 |
---|---|---|---|---|
Nokia T20 64 GB | od 699 zł | 13 oferty | ||
Nokia T20 64 GB / LTE | od 1 196 zł | 1 oferta |