Навушники
Nokia HS-23
Nokia HS-23 |
|
Фірмовий роз'єм для підключення до старих телефонах Nokia
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokia HS-23
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nokia HS-23 oryginalny zestaw słuchawkowy stereo | 43 zł |
NOKIA STEREO ZESTAW HS-23 E61i N93i E65 N73 5300 HS23 91156 | 43 zł |
Oryginalny zestaw słuchawkowy Nokia Stereo HS-23 czarny 13 | 43 zł |
Nokia HS-23 zestaw słuchawkowy stereo NOK098677 | 43 zł |
Nokia HS-23 czarny 91156 | 43 zł |
Oryginalny zestaw słuchawkowy stereo Nokia HS-23 z dwoma głośnikami N73 N8 | 43 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →