Навушники
Nokia HS-47
Відео 1Фото 2 |
Nokia HS-47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokia HS-47
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nokia HS-47 in-Ear Binaural Wired Black Mobile Headset - Mobile Headsets i | 48 zł |
Nokia HS-47 czarny 91155 | 48 zł |
Nokia HS-47 Stereo Headset słuchawki czarne - Bulk | 48 zł |
Nokia Zestaw słuchawkowy stereo do Nokia 1209 5200 5300 6300 Biały BT-NOK- | 39 zł |
Oryginalny zestaw słuchawkowy stereo Nokia HS-47 HS-47 / zestaw głośnomówi | 39 zł |
Nokia oryginalny zestaw słuchawkowy stereo HS-47 | 39 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →