Кикборд Nils Fun HLB808
Фото 19 |
Nils Fun HLB808 |
|
Світиться колесо. Зйомне сидіння. Регульована висота керма.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nils Fun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nils Fun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nils Fun HLB808
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga NILS Fun HLB808 Różowy (16-51-065) | 119 zł |
Hulajnoga trójkołowa 2w1 dla dzieci Nils Fun HLB808 jeździk z siedzeniem | 129 zł |
Hulajnoga dziecięca 2w1 LED Nils Fun HLB808 - miętowa | 123 zł |
Hulajnoga jeździk 2w1 z siedziskiem Składana kółka Led kauczuk ABEC-7 Nils | 129 zł |
NILS FUN, HLB808 2w1 Pink, Hulajnoga dziecięca | 129 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →