Кикборд Nils Fun HLB12
Фото 22 |
Nils Fun HLB12 |
|
Ручки виконані із термопластичної гуми. Світлодіодне підсвічування коліс.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nils Fun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nils Fun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nils Fun HLB12
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga Nils Extreme Hlb12 Czerwony (16-51-061) | 179 zł |
Hulajnoga dziecięca + jeździk Nils Fun HLB12 2w1 różowa | 176 zł |
Nils, Hulajnoga dziecięca, Hlb12 2w1 pink, różowy | 179 zł |
Hulajnoga Nils Extreme Hlb12 Różowy (16-51-059) | 173 zł |
Hulajnoga dziecięca + jeździk Nils Fun HLB12 2w1 czerwona | 183 zł |
Nils, Hulajnoga dziecięca, Hlb12 2w1 red, czerwony | 179 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →