Кикборд Nils Fun HLB122
Фото 18 |
Nils Fun HLB122 |
|
Світиться при їзді колеса. Кермо регулюється по висоті у п'яти положеннях.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nils Fun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nils Fun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nils Fun HLB122
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga dla dzieci NILS FUN HLB122 Czarno-żółty | 210 zł |
Hulajnoga dla dzieci NILS FUN HLB122 Różowo-czarny | 167 zł |
Hulajnoga dziecięca NILS FUN HLB122 LED czarna | 187 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HLB122 LED Black | 175 zł |
NILS Hulajnoga Trójkołowa Balansowa Dziecięca Kółka LED | 120 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →