Кикборд Nils Fun HLB10
Фото 18 |
Nils Fun HLB10 |
|
Кермо регулюється за висотою від 59 до 68 см.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nils Fun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nils Fun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nils Fun HLB10
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nils Fun Indiana hulajnoga LED dla dzieci kolor różowy 5907695534320 | 239 zł |
HULAJNOGA DLA DZIECI TRÓJKOŁOWA KÓŁKA LEDOWE NILS | 164 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HLB10 LED Mint | 179 zł |
Hulajnoga dziecięca NILS FUN HLB10 LED miętowa | 187 zł |
NILS eXtreme Hulajnoga dziecięca NILS FUN HLB10 LED miętowa | 178 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →