Портативна колонка Nillkin X-MAN
Відео 1Фото 29 |
Nillkin X-MAN |
|
Міцний середнячок в сегменті портативної акустики здатний похвалятися перед однолітками гучним і якісним звучанням, підкресленим глибокими басами, вологозахистом корпусу за стандартом IPX4 і можливістю ділитися зарядом акумулятора зі сторонніми пристроями через повнорозмірний USB-порт. Без роботи в режимі Power Bank'а колонка тримається «на плаву» протягом 8-10 годин безперервного відтворення аудіотреків по бездротовій мережі Bluetooth і чутоку більше при використанні дротового способу підключення до джерела звуку (через лінійний вхід).
Ключові ролі в конструкції Nillkin X-MAN віддані на відкуп пари 3-ватних динаміків діаметром 45 мм, доповнених пасивним сабвуфером (50х90 мм), який приводиться в дію за допомогою тиску повітря активних випромінювачів. Зручностей в експлуатації колонки додають вбудований мікрофон системи гучного зв'язку і штатний карабін, завдяки наявності якого її зручно підвішувати до рюкзака або, наприклад, на гілку дерева.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nillkin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nillkin.
Купити Nillkin X-MAN
Усі ціни 12 →Nillkin Głośnik Głośnik X-Man Bluetooth - niebieski X1 | 226 zł |
Nillkin Bluetooth speaker X-MAN (blue) | 175 zł |
Głośnik Nillkin X-Man X1 czerwony (NN-X1/RD) | 135 zł |
Nillkin Głośnik bezprzewodowy bluetooth Nillkin X-MAN (czerwony) | 140 zł |
Bezprzewodowy głośnik NILLKIN X-MAN Bluetooth (Czerwony) - Czerwony | 135 zł |