Głośnik przenośny Nillkin X-MAN
Wideo 1Zdjęcia 29 |
Nillkin X-MAN |
|
Mocny głośnik średniotonowy w segmencie przenośnej akustyki jest w stanie pochwalić się głośnym i wysokiej jakości dźwiękiem swoim rówieśnikom, podkreślonym głębokim basem, wodoodporną obudową IPX4 i możliwością dzielenia mocy akumulatora z urządzeniami innych firm za pośrednictwem pełnowymiarowego portu USB. Bez pracy w trybie Power Bank, głośnik pozostaje „na powierzchni” przez 8-10 godzin ciągłego odtwarzania ścieżek audio przez bezprzewodową sieć Bluetooth i trochę więcej przy korzystaniu z przewodowej metody łączenia się ze źródłem dźwięku (przez wejście liniowe).
Kluczowe role w konstrukcji Nillkin X-MAN przypadają parze 3-watowych głośników o średnicy 45 mm, uzupełnionych o pasywny subwoofer (50x90 mm), napędzany ciśnieniem powietrza z aktywnych radiatorów. Wygodę w obsłudze głośnika dodaje wbudowany mikrofon zestawu głośnomówiącego oraz standardowy karabińczyk, dzięki któremu wygodnie zawiesić go na plecaku lub np. Na gałęzi drzewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nillkin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nillkin.
Kup Nillkin X-MAN
Wszystkie ceny 10 →Nillkin Głośnik Głośnik X-Man Bluetooth - niebieski X1 | 217 zł |
Nillkin Bluetooth speaker X-MAN (blue) | 175 zł |
Głośnik Nillkin X-Man X1 czerwony (NN-X1/RD) | 135 zł |
Bezprzewodowy głośnik NILLKIN X-MAN Bluetooth (Czerwony) - Czerwony | 135 zł |
Głośnik bezprzewodowy bluetooth Nillkin X-MAN (czerwony) | 155 zł |