Пилосос
Nilfisk Aero 26-21 PC (107406606)
Фото 4 |
Nilfisk Aero 26-21 PC |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Aero 26-21 PC
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nilfisk Odkurzacz do pracy na mokro i na sucho AERO 26-21 PC 3600 czyszcze | 1 541 zł |
Nilfisk Odkurzacz Wet-/drycleaner aero 26-21 pc pro | 1 425 zł |
Odkurzacz przemysłowy Nilfisk Aero 26-01 PC X | 1 410 zł |
Odkurzacz do pracy na sucho i mokro Nilfisk AERO 26-21 PC 107406606 | 1 036 zł |
Nilfisk AERO 26-01 PC X odkurzacz przemysłowy 1250 W kompaktowy format fun | 1 417 zł |
Kew Nilfisk Alto KEWAERO2621 odkurzacz 110 V 107406613 | 2 285 zł |
Nilfisk Odkurzacz -Alto AERO 26-01 PC X | 1 435 zł |
Додаткові функції і можливості пилососа Nilfisk Aero 26-21 PC:
- Автоматичне включення/вимикання електроінструменту
РекомендуємоПорівняти в таблиці →