Odkurzacz
Nilfisk Aero 26-21 PC (107406606)
Zdjęcia 4 |
Nilfisk Aero 26-21 PC |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Aero 26-21 PC
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Odkurzacz do pracy na mokro i na sucho AERO 26-21 PC 3600 czyszcze | 1 541 zł |
Nilfisk Odkurzacz Wet-/drycleaner aero 26-21 pc pro | 1 425 zł |
Odkurzacz przemysłowy Nilfisk Aero 26-01 PC X | 1 410 zł |
Odkurzacz do pracy na sucho i mokro Nilfisk AERO 26-21 PC 107406606 | 1 036 zł |
Nilfisk AERO 26-01 PC X odkurzacz przemysłowy 1250 W kompaktowy format fun | 1 417 zł |
Kew Nilfisk Alto KEWAERO2621 odkurzacz 110 V 107406613 | 2 285 zł |
Nilfisk Odkurzacz -Alto AERO 26-01 PC X | 1 435 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości odkurzacza Nilfisk Aero 26-21 PC:
- Automatyczne włączenie / wyłączanie elektronarzędzia
PolecamyPorównaj w tabeli →