Пилосос
Nilfisk Buddy II 12
Фото 5 |
Nilfisk Buddy II 12 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Buddy II 12
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NILFISK BUDDY II 12 CAR CLEANER odkurzacz 12 l Cylinder próżniowy Dry 250 | 589 zł |
Nilfisk Odkurzacz Vacuum cleaner buddy ll 12l hobby | 325 zł |
Odkurzacz przemysłowy Nilfisk Buddy II 12L | 276 zł |
NILFISK NILFISK Odkurzacz sucho-mokro BUDDY II 12 Home | 405 zł |
Odkurzacz Sucho/mokro Nilfisk BUDDY II 12 18451119 | 391 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →