Літня шина Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79H 165/65 R14 79 H 165/65 R14 79 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus (165/65 R14 79H) 15101NXK | 277 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 165/65 R14 79H 4PR ) | 266 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 165/65 R14 79H 4PR ) 16784NX | 263 zł |
Nexen N blue HD Plus (165/65 R14 79H) 16784NX | 261 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 165/65 R14 79H 4PR ) | 296 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 165/65 R14 79H 4PR ) 15101NXK | 205 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79H
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79H | від 205 zł | 6 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79T | від 229 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →