Літня шина Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79T 165/65 R14 79 H 165/65 R14 79 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus ( 165/65 R14 79T 4PR ) 15100NXK | 243 zł |
Nexen N blue HD Plus (165/65 R14 79T) 15100NXK | 229 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 165/65 R14 79T 4PR ) | 246 zł |
Nexen N blue HD Plus (165/65 R14 79T) 16724NX | 276 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 165/65 R14 79T 4PR ) | 233 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 165/65 R14 79T 4PR ) 16724NX | 230 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79T
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79H | від 204 zł | 6 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 165/65 R14 79T | від 229 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →