Літня шина Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T 145/65 R15 72 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus ( 145/65 R15 72T 4PR ) 15428NXK | 235 zł |
Nexen N blue HD Plus (145/65 R15 72T) 15428NXK | 244 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 145/65 R15 72T 4PR ) | 238 zł |
Opona letnia NEXEN N'BLUE HD PLUS 145/65R15 72T | 199 zł |
Opony letnie 145/65R15 72T N`blue HD Plus Nexen | 232 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T | від 199 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →