Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T 145/65 R15 72 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 145/65 R15 72T 4PR ) 15428NXK | 235 zł |
Nexen N blue HD Plus (145/65 R15 72T) 15428NXK | 244 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 145/65 R15 72T 4PR ) | 238 zł |
Opona letnia NEXEN N'BLUE HD PLUS 145/65R15 72T | 199 zł |
Opony letnie 145/65R15 72T N`blue HD Plus Nexen | 232 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 145/65 R15 72T | od 199 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →