Літня шина Nexen N`Fera SU1 245/30 R20 90Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera SU1 245/30 R20 90Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera SU1 245/30 R20 90Y
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N Fera SU1 (245/30 R20 90Y) 13511NXK | 598 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 245/30 ZR20 90Y XL 4PR RPB ) 13511NXK | 686 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 245/30 ZR20 90Y XL 4PR RPB ) | 694 zł |
Opony letnie 245/30R20 90Y N`Fera SU1 Nexen | 591 zł |
Nexen N Fera SU1 (245/30 R20 90Y) 16064NXK | 829 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →