Конвектор NEO 90-095 2 кВт
NEO 90-095 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-095 2 кВт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grzejnik konwektorowy NEO 90-095 | 625 zł |
NEO Grzejnik konwektorowy elektryczny 2000W, IP24, WIFI 90-095 | 647 zł |
Neo Grzejnik Konwektorowy Elektryczny 2000W Ip24 Z Pilotem, Wifi T N90-095 | 642 zł |
Grzejnik konwektorowy elektryczny 2000W, IP24, WIFI | 655 zł |
Модификації NEO 90-095
Ціни на NEO 90-095 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-093 1 кВт | від 499 zł | 6 пропозицій | ||
NEO 90-094 1.5 кВт | від 563 zł | 7 пропозицій | ||
NEO 90-095 2 кВт | від 625 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →