Конвектор NEO 90-103 0.6 кВт
Фото 5 |
NEO 90-103 0.45 кВт0.6 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-103 0.6 кВт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panel grzewczy NEO TOOLS 90-103 | 706 zł |
Grzejnik Neo 90-103 promiennikowy 600 W | 706 zł |
NEO Panel grzewczy na podczerwień 600W 90-103 | 730 zł |
Panel grzewczy na podczerwień 600W | 738 zł |
Модификації NEO 90-103
Ціни на NEO 90-103 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-102 0.45 кВт | від 513 zł | 7 пропозицій | ||
NEO 90-103 0.6 кВт | від 706 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →