Конвектор NEO 90-107 0.72 кВт
Фото 4 |
NEO 90-107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-107 0.72 кВт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panel grzewczy NEO 90-107 | 854 zł |
Grzejnik Neo 90-107 promiennikowy 720 W | 854 zł |
NEO Panel grzewczy na podczerwień 720W, WIFI 90-107 | 884 zł |
Panel grzewczy na podczerwień 720W, WIFI | 889 zł |
Модификації NEO 90-107
Ціни на NEO 90-107 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-105 0.45 кВт | від 647 zł | 6 пропозицій | ||
NEO 90-106 0.6 кВт | від 706 zł | 8 пропозицій | ||
NEO 90-107 0.72 кВт | від 854 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →