Konwektor NEO 90-095 2 kWh
NEO 90-095 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 90-095 2 kWh
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik konwektorowy NEO 90-095 | 625 zł |
NEO Grzejnik konwektorowy elektryczny 2000W, IP24, WIFI 90-095 | 647 zł |
Neo Grzejnik Konwektorowy Elektryczny 2000W Ip24 Z Pilotem, Wifi T N90-095 | 642 zł |
Grzejnik konwektorowy elektryczny 2000W, IP24, WIFI | 655 zł |
Modyfikacje NEO 90-095
Ceny na NEO 90-095 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-093 1 kWh | od 499 zł | 6 oferty | ||
NEO 90-094 1.5 kWh | od 563 zł | 7 oferty | ||
NEO 90-095 2 kWh | od 625 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →