MIDI-клавіатура Nektar Impact LX61 Plus
Відео 12 |
Nektar Impact LX61 Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nektar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nektar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nektar Impact LX61 Plus
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nektar Impact LX61 kontroler klawiatury USB MIDI z integracją DAW Impact LWiększa kontrola. Więcej kreatywności. Więcej LX+
Klawiatura kontrolera Impact LX+
Przyciski Octave & Transpose Amazon.plПоскаржитись | 829 zł |
Nektar Nektar Impact-LX61-PlusDynamiczny MIDI USB kontroler klawiszowy w wersji 61 z serii LX+, wyposażony mnogością funkcji. Oferuje doskonałą czułość kla... щеwiszy. Pełnowymiarowe klawisze w stylu tych fortepianowych posiadają odpowiednią ochronę przed brudem oraz kurzem, a jednocześnie nadają Impact LX+ doskonały design. Dzięki czterem krzywym prędkości stopniowo zwiększającym dynamikę, użytkownik ma swobodę wyboru odpowiedniego dla siebie stylu gry. Jeśli nie potrzebujesz kontrolować prędkości dźwięku, 3 stałe poziomy prędkości zaspokoją większość zastosowań muzycznych. Dostępne są również przyciski Octave (Oktawa) oraz Transpose (Transponowanie Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 867 zł |
Nektar wpływ LX61 + Impact LX61+Nektar Impact LX61+ to klawiatura MIDI o czułości na prędkość 61 klawiszy wyposażona w 8 podświetlanych diodami LED czułych n... щеa pads prędkość. Nektar Impact LX61+ posiada szereg parametrów i elementów sterujących które poprawiają przepływ pracy jako muzyk cyfrowy. Klawiatura wrażliwa na prędkość dodaje do grywalności klawiatury zapewniając naturalne i płynne odczucia podczas odtwarzania szeregu różnych dźwięków. Model 8 velocity sensitive pads może być używany do wyzwalania wszystkiego począwszy od jednokrotnych sampli wokalnych do live występów a skończywszy na pokrojonych próbkach instrumentów do produkcji muzyki. W modelu Impact LX61+ zastosowano również elementy sterowania transportem które poprawiają integrację i przepływ pracy. Zawiera on również wszystkie statywardowe elementy sterujące i parametry których można się spodziewać w tym podziałkę i koło modulacyjne a także nowe dodatki takie jak dziewięć suwaków 30 mm. Gear4Music.plПоскаржитись | 908 zł |
Nektar wpływ LX61 + - Prawie Nowy IMPACT61+-BSTOCKNektar Impact LX61+ to klawiatura MIDI o czułości na prędkość 61 klawiszy wyposażona w 8 podświetlanych diodami LED czułych n... щеa pads prędkość. Nektar Impact LX61+ posiada szereg parametrów i elementów sterujących które poprawiają przepływ pracy jako muzyk cyfrowy. Klawiatura wrażliwa na prędkość dodaje do grywalności klawiatury zapewniając naturalne i płynne odczucia podczas odtwarzania szeregu różnych dźwięków. Model 8 velocity sensitive pads może być używany do wyzwalania wszystkiego począwszy od jednokrotnych sampli wokalnych do live występów a skończywszy na pokrojonych próbkach instrumentów do produkcji muzyki. W modelu Impact LX61+ zastosowano również elementy sterowania transportem które poprawiają integrację i przepływ pracy. Zawiera on również wszystkie statywardowe elementy sterujące i parametry których można się spodziewać w tym podziałkę i koło modulacyjne a także nowe dodatki takie jak dziewięć suwaków 30 mm. Gear4Music.plПоскаржитись | 786 zł |
Nektar Nektar Impact-LX61-Plus SET IMPACT-LX61-PLUS-SETZestaw z akcesoriami w obniżonej cenie został zaprojektowany tak, aby wszystkie produkty tworzyły idealną harmonię. Kupując z... щеestaw zaoszczędzisz również pieniądze, ponieważ jest tańszy niż poszczegó Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 940 zł |
Серія Nektar ImpactПорівняти в таблиці →
від 445 zł
клавіші: 25 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 476x69x267 мм, 1.8 кг
від 419 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 803x70x197 мм, 2.2 кг
від 217 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 390x32x115 мм, 0.49 кг
від 482 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 390x38x185 мм, 1 кг
від 499 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 965x76x200 мм, 2.72 кг
від 1 239 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 1276x89x279 мм, 8.16 кг
від 786 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 965x76x267 мм, 4.9 кг
від 699 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 803x76x267 мм, 4.2 кг
від 705 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 965x76x200 мм, 2.72 кг
від 1 080 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1345x80x230 мм, 8.2 кг
від 670 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 805x72x230 мм, 54 кг
від 874 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 965x72x230 мм, 5 кг
Відеоогляди
മുത്തച്ഛന്റെ സമ്മാനം |Step To Rise | Nektar LX-61 Unboxing
29 вересня 2021300 переглядів
NEKTAR LX61 || Unboxing and Testing
5 вересня 2021309 переглядів
Nektar LX61 Key unboxing#music #reels #reaction #viral
12 жовтня 2022358 переглядів
Piano Nektar LX61 Alex
25 березня 20201 780 переглядів
Nektar Impact LX61 Unboxing and Demo
22 листопада 20185 297 переглядів
Nektar LX61+: Just Having Some Fun
17 січня 201859 487 переглядів
NEKTAR IMPACT LX 61+ | BUDGET KEYBOARD | HONEST REVIEW & UNBOXING
5 червня 202227 300 переглядів
Piano Nektar LX61 Rento
25 березня 2020663 перегляда
Piano & pad - Nektar Impact LX61 and MainStage 3
22 квітня 2019108 934 перегляда
The Truth About The Nektar Impact LX61(One Year Later)
26 березня 2017122 378 переглядів
Nektar Impact LX61 Review!
24 березня 2016106 970 переглядів
Nektar Impact lx61 Unboxing
6 березня 201611 104 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 753 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, вхід на педаль, 1000x121x280 мм, 4.5 кг
від 704 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль
від 874 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 965x72x230 мм, 5 кг
від 725 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1025x74x189 мм, 4.8 кг
від 818 zł
клавіші: 61 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, Bluetooth, 850x54x139 мм, 1.7 кг
від 439 zł
клавіші: 32 шт, малорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 475x50x167 мм, 1.45 кг
від 513 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 317x58x178 мм, 0.86 кг
від 352 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 318x44x181 мм, 0.75 кг
від 570 zł
клавіші: 37 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI in, MIDI out, USB type B, арпеджіатор, 451x52x180 мм, 1.26 кг
від 890 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1378x73x216 мм, 6.2 кг
від 855 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 820x89x257 мм, 4 кг
від 1 889 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, зважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1385x124x317 мм, 17.5 кг