Klawiatura sterująca MIDI Nektar Impact LX61 Plus
Wideo 12 |
Nektar Impact LX61 Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nektar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nektar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nektar Impact LX61 Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nektar Impact LX61 kontroler klawiatury USB MIDI z integracją DAW Impact LWiększa kontrola. Więcej kreatywności. Więcej LX+
Klawiatura kontrolera Impact LX+
Przyciski Octave & Transpose Amazon.plZłóż skargę | 829 zł |
Nektar Nektar Impact-LX61-PlusDynamiczny MIDI USB kontroler klawiszowy w wersji 61 z serii LX+, wyposażony mnogością funkcji. Oferuje doskonałą czułość kla... więcejwiszy. Pełnowymiarowe klawisze w stylu tych fortepianowych posiadają odpowiednią ochronę przed brudem oraz kurzem, a jednocześnie nadają Impact LX+ doskonały design. Dzięki czterem krzywym prędkości stopniowo zwiększającym dynamikę, użytkownik ma swobodę wyboru odpowiedniego dla siebie stylu gry. Jeśli nie potrzebujesz kontrolować prędkości dźwięku, 3 stałe poziomy prędkości zaspokoją większość zastosowań muzycznych. Dostępne są również przyciski Octave (Oktawa) oraz Transpose (Transponowanie Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 867 zł |
Nektar wpływ LX61 + Impact LX61+Nektar Impact LX61+ to klawiatura MIDI o czułości na prędkość 61 klawiszy wyposażona w 8 podświetlanych diodami LED czułych n... więceja pads prędkość. Nektar Impact LX61+ posiada szereg parametrów i elementów sterujących które poprawiają przepływ pracy jako muzyk cyfrowy. Klawiatura wrażliwa na prędkość dodaje do grywalności klawiatury zapewniając naturalne i płynne odczucia podczas odtwarzania szeregu różnych dźwięków. Model 8 velocity sensitive pads może być używany do wyzwalania wszystkiego począwszy od jednokrotnych sampli wokalnych do live występów a skończywszy na pokrojonych próbkach instrumentów do produkcji muzyki. W modelu Impact LX61+ zastosowano również elementy sterowania transportem które poprawiają integrację i przepływ pracy. Zawiera on również wszystkie statywardowe elementy sterujące i parametry których można się spodziewać w tym podziałkę i koło modulacyjne a także nowe dodatki takie jak dziewięć suwaków 30 mm. Gear4Music.plZłóż skargę | 908 zł |
Nektar wpływ LX61 + - Prawie Nowy IMPACT61+-BSTOCKNektar Impact LX61+ to klawiatura MIDI o czułości na prędkość 61 klawiszy wyposażona w 8 podświetlanych diodami LED czułych n... więceja pads prędkość. Nektar Impact LX61+ posiada szereg parametrów i elementów sterujących które poprawiają przepływ pracy jako muzyk cyfrowy. Klawiatura wrażliwa na prędkość dodaje do grywalności klawiatury zapewniając naturalne i płynne odczucia podczas odtwarzania szeregu różnych dźwięków. Model 8 velocity sensitive pads może być używany do wyzwalania wszystkiego począwszy od jednokrotnych sampli wokalnych do live występów a skończywszy na pokrojonych próbkach instrumentów do produkcji muzyki. W modelu Impact LX61+ zastosowano również elementy sterowania transportem które poprawiają integrację i przepływ pracy. Zawiera on również wszystkie statywardowe elementy sterujące i parametry których można się spodziewać w tym podziałkę i koło modulacyjne a także nowe dodatki takie jak dziewięć suwaków 30 mm. Gear4Music.plZłóż skargę | 785 zł |
Nektar Nektar Impact-LX61-Plus SET IMPACT-LX61-PLUS-SETZestaw z akcesoriami w obniżonej cenie został zaprojektowany tak, aby wszystkie produkty tworzyły idealną harmonię. Kupując z... więcejestaw zaoszczędzisz również pieniądze, ponieważ jest tańszy niż poszczegó Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 940 zł |
Seria Nektar ImpactPorównaj w tabeli →
od 444 zł
klawisze: 25 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, 476x69x267 mm, 1.8 kg
od 419 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, 803x70x197 mm, 2.2 kg
od 482 zł
klawisze: 25 szt., miniaturowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 390x38x185 mm, 1 kg
od 499 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, 965x76x200 mm, 2.72 kg
od 1 208 zł
klawisze: 88 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, 1276x89x279 mm, 8.16 kg
od 785 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, 965x76x267 mm, 4.9 kg
od 690 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, 803x76x267 mm, 4.2 kg
od 705 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, 965x76x200 mm, 2.72 kg
od 1 079 zł
klawisze: 88 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 1345x80x230 mm, 8.2 kg
od 663 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 805x72x230 mm, 54 kg
od 873 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 965x72x230 mm, 5 kg
od 217 zł
klawisze: 25 szt., miniaturowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, 390x32x115 mm, 0.49 kg
Wideo recenzje
മുത്തച്ഛന്റെ സമ്മാനം |Step To Rise | Nektar LX-61 Unboxing
29 września 2021300 przegląd
NEKTAR LX61 || Unboxing and Testing
5 września 2021309 przegląd
Nektar LX61 Key unboxing#music #reels #reaction #viral
12 października 2022358 przegląd
Piano Nektar LX61 Alex
25 marca 20201 780 przegląd
Nektar Impact LX61 Unboxing and Demo
22 listopada 20185 297 przegląd
Nektar LX61+: Just Having Some Fun
17 stycznia 201859 487 przegląd
NEKTAR IMPACT LX 61+ | BUDGET KEYBOARD | HONEST REVIEW & UNBOXING
5 czerwca 202227 300 przegląd
Piano Nektar LX61 Rento
25 marca 2020663 przegląd
Piano & pad - Nektar Impact LX61 and MainStage 3
22 kwietnia 2019108 934 przegląd
The Truth About The Nektar Impact LX61(One Year Later)
26 marca 2017122 378 przegląd
Nektar Impact LX61 Review!
24 marca 2016106 970 przegląd
Nektar Impact lx61 Unboxing
6 marca 201611 104 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 756 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, półważone, MIDI out, USB type B, wejście na pedał, 1000x121x280 mm, 4.5 kg
od 761 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał
od 873 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 965x72x230 mm, 5 kg
od 725 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, półważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 1025x74x189 mm, 4.8 kg
od 818 zł
klawisze: 61 szt., miniaturowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, Bluetooth, 850x54x139 mm, 1.7 kg
od 890 zł
klawisze: 88 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, półważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 1378x73x216 mm, 6.2 kg
od 439 zł
klawisze: 32 szt., miniaturowe, akt. mechanika, półważone, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 475x50x167 mm, 1.45 kg
od 370 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, półważone, USB type B, wejście na pedał
od 515 zł
klawisze: 25 szt., miniaturowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 317x58x178 mm, 0.86 kg
od 352 zł
klawisze: 25 szt., miniaturowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 318x44x181 mm, 0.75 kg
od 569 zł
klawisze: 37 szt., miniaturowe, akt. mechanika, nieważone, MIDI in, MIDI out, USB type B, arpeggiator, 451x52x180 mm, 1.26 kg
od 860 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, półważone, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 820x89x257 mm, 4 kg