Klawiatura sterująca MIDI Nektar Impact GX61
Wideo 16 |
Nektar Impact GX61 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nektar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nektar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nektar Impact GX61
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nektar GX61 USB MIDI Keyboard Czarny 61 Klawiszy Impact GX61 | 499 zł |
Nektar Nektar Impact IMPACT-GX61 | 514 zł |
Nektar wpływ GX61 kontrolera klawiatury Impact GX61 | 513 zł |
'Nektar Impact Gx61 - Klawiatura Sterująca MidiPl Nektar Gx61' | 551 zł |
Nektar Nektar Impact-GX61 SET IMPACT-GX61-SET | 587 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →