Klawiatura sterująca MIDI Nektar Impact GX49
Wideo 23 | od 419 do 426 zł dodaj do listymoje listy |
Nektar Impact GX49 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nektar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nektar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Nektar ImpactPorównaj w tabeli →
od 445 zł
klawisze: 25 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, 476x69x267 mm, 1.8 kg
od 419 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, 803x70x197 mm, 2.2 kg
od 1 239 zł
klawisze: 88 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, 1276x89x279 mm, 8.16 kg
od 786 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, 965x76x267 mm, 4.9 kg
od 699 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, 803x76x267 mm, 4.2 kg
od 705 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, 965x76x200 mm, 2.72 kg
od 1 080 zł
klawisze: 88 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 1345x80x230 mm, 8.2 kg
od 670 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 805x72x230 mm, 54 kg
od 874 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 965x72x230 mm, 5 kg
od 217 zł
klawisze: 25 szt., miniaturowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, 390x32x115 mm, 0.49 kg
od 482 zł
klawisze: 25 szt., miniaturowe, akt. mechanika, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 390x38x185 mm, 1 kg
od 499 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, 965x76x200 mm, 2.72 kg
Wideo recenzje
Nektar Gx49 Ki Sasti Unboxing
31 grudnia 20214 235 przegląd
Nektar Impact Gx49 Usb Midi Controller Box Review By Mux Sound
13 października 2022161 przegląd
Unboxing #nektar IMPACT GX49 #presonus series E3.5 #XAMXB4C Audio Mixer | We Film Academy & Studio
18 lipca 2022452 przegląd
Nektar Impact GX 49 - Unboxing & review | Best Midi keyboard | amazon | Mouna Ragam bgm | In Tamil |
11 czerwca 20202 177 przegląd
Behringer K2 Nektar GX49 Sony SRP-L300 E-MU 0404 Full Bucket Tricent | Industrial Electronic Music
31 sierpnia 2022289 przegląd
My new toy | Nektar Impact GX49 #short
26 października 2021921 przegląd
Testing Nektar GX49 keyboard touch response with Dexed FREE fm synth | Downtempo Ambient Electronic
13 maja 2022351 przegląd
Ploytec PL2 synth Nektar GX49 controller Casio VL5 Zoom RFX2000 | Dark Ambient Electronic Music
19 września 2022133 przegląd
Nektar GX49 Steinberg CI1Only Free VST: FB-7999 Blamsoft VK-1 Dexed Syntronik - Ambient Electronic
13 stycznia 2022122 przegląd
Nektar IMPACT GX49 | Un Controlador Compacto y Poderoso -$120 | Superó mis expectativas | Bitwig
28 czerwca 202115 096 przegląd
Roland JU06 analog synth Nektar GX49 Sony SRP-L300 digital compressor Ultra DI20 | VaporWave Music
2 września 2022159 przegląd
Yamaha SY77 Sony SRP L300 Midiplus Studio 2 Nektar GX49 Audiosport Duo | Pregressive Ambient Music
10 czerwca 2022263 przegląd
Nektar GX49 Behringer BCN44 Ploytec Leukos PL2 Zoom RFX-2000 Alva Nanoface | Ambient Music
18 lipca 2022140 przegląd
Nektar Impact GX49 Ploytec PL2 Leukos Casio VL5 Zoom RFX-2000 Korg M1 | Tribal Music by Vicherval
10 października 2022171 przegląd
Nektar Impact Gx49 Usb Midi Controller Unboxing By Mux Sound
19 października 2022354 przegląd
Unboxing || Nektar Impact GX 49 MIDI Keyboard
9 listopada 201758 473 przegląd
City of Stars on Nektar Impact GX49
22 czerwca 20223 806 przegląd
Nektar Impact GX49 USB MIDI Keyboard Controller - Unboxing & Review [Hindi]
7 stycznia 202015 244 przegląd
Unboxing Nektar Impact GX49 Midi Keyboard
27 października 20218 208 przegląd
Nektar Impact GX49 VS Korg microKEY49 review
30 grudnia 202039 297 przegląd
Behringer Neutron Nektar Impact GX49 Alva Nanoface Alesis 3630 ProSonus Eris Superteclados.com
12 kwietnia 20193 712 przegląd
NEKTAR IMPACT GX49 unboxing and testing
25 lipca 202014 813 przegląd
Yamaha FB01 Nektar Impact GX49 Alesis MicroVerb4 Claroscuro Superteclados.com slow triphop chillout
8 listopada 201714 079 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 453 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, 812x94x244 mm, 2.75 kg
od 370 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, półważone, USB type B, wejście na pedał
od 339 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, USB type B, 805x69x197 mm, 2.2 kg
od 890 zł
klawisze: 88 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, półważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 1378x73x216 mm, 6.2 kg
od 439 zł
klawisze: 32 szt., miniaturowe, akt. mechanika, półważone, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 475x50x167 mm, 1.45 kg
od 513 zł
klawisze: 25 szt., miniaturowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 317x58x178 mm, 0.86 kg
od 352 zł
klawisze: 25 szt., miniaturowe, akt. mechanika, nieważone, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 318x44x181 mm, 0.75 kg
od 570 zł
klawisze: 37 szt., miniaturowe, akt. mechanika, nieważone, MIDI in, MIDI out, USB type B, arpeggiator, 451x52x180 mm, 1.26 kg
od 855 zł
klawisze: 49 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, półważone, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 820x89x257 mm, 4 kg
od 1 889 zł
klawisze: 88 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, ważone, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, 1385x124x317 mm, 17.5 kg
od 969 zł
klawisze: 61 szt., pełnowymiarowe, akt. mechanika, półważone, USB type B, wejście na pedał, arpeggiator, 984x89x257 mm, 4.7 kg
od 5 200 zł
klawisze: 88 szt., pełnowymiarowe, mechanika młotkowa, ważone, MIDI in, MIDI out, USB type B, wejścia pedałów, arpeggiator, 1390x115x346 mm, 13.2 kg