MIDI-клавіатура Nektar Impact GX49
Відео 23 |
Nektar Impact GX49 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nektar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nektar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Nektar ImpactПорівняти в таблиці →
від 443 zł
клавіші: 25 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 476x69x267 мм, 1.8 кг
від 419 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 803x70x197 мм, 2.2 кг
від 482 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 390x38x185 мм, 1 кг
від 499 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 965x76x200 мм, 2.72 кг
від 1 239 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 1276x89x279 мм, 8.16 кг
від 784 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 965x76x267 мм, 4.9 кг
від 699 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 803x76x267 мм, 4.2 кг
від 705 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 965x76x200 мм, 2.72 кг
від 1 078 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1345x80x230 мм, 8.2 кг
від 670 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 805x72x230 мм, 54 кг
від 871 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 965x72x230 мм, 5 кг
від 217 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 390x32x115 мм, 0.49 кг
Відеоогляди
Nektar Gx49 Ki Sasti Unboxing
31 грудня 20214 235 переглядів
Nektar Impact Gx49 Usb Midi Controller Box Review By Mux Sound
13 жовтня 2022161 перегляд
Unboxing #nektar IMPACT GX49 #presonus series E3.5 #XAMXB4C Audio Mixer | We Film Academy & Studio
18 липня 2022452 перегляда
Nektar Impact GX 49 - Unboxing & review | Best Midi keyboard | amazon | Mouna Ragam bgm | In Tamil |
11 червня 20202 177 переглядів
Behringer K2 Nektar GX49 Sony SRP-L300 E-MU 0404 Full Bucket Tricent | Industrial Electronic Music
31 серпня 2022289 переглядів
My new toy | Nektar Impact GX49 #short
26 жовтня 2021921 перегляд
Testing Nektar GX49 keyboard touch response with Dexed FREE fm synth | Downtempo Ambient Electronic
13 травня 2022351 перегляд
Ploytec PL2 synth Nektar GX49 controller Casio VL5 Zoom RFX2000 | Dark Ambient Electronic Music
19 вересня 2022133 перегляда
Nektar GX49 Steinberg CI1Only Free VST: FB-7999 Blamsoft VK-1 Dexed Syntronik - Ambient Electronic
13 січня 2022122 перегляда
Nektar IMPACT GX49 | Un Controlador Compacto y Poderoso -$120 | Superó mis expectativas | Bitwig
28 червня 202115 096 переглядів
Roland JU06 analog synth Nektar GX49 Sony SRP-L300 digital compressor Ultra DI20 | VaporWave Music
2 вересня 2022159 переглядів
Yamaha SY77 Sony SRP L300 Midiplus Studio 2 Nektar GX49 Audiosport Duo | Pregressive Ambient Music
10 червня 2022263 перегляда
Nektar GX49 Behringer BCN44 Ploytec Leukos PL2 Zoom RFX-2000 Alva Nanoface | Ambient Music
18 липня 2022140 переглядів
Nektar Impact GX49 Ploytec PL2 Leukos Casio VL5 Zoom RFX-2000 Korg M1 | Tribal Music by Vicherval
10 жовтня 2022171 перегляд
Nektar Impact Gx49 Usb Midi Controller Unboxing By Mux Sound
19 жовтня 2022354 перегляда
Unboxing || Nektar Impact GX 49 MIDI Keyboard
9 листопада 201758 473 перегляда
City of Stars on Nektar Impact GX49
22 червня 20223 806 переглядів
Nektar Impact GX49 USB MIDI Keyboard Controller - Unboxing & Review [Hindi]
7 січня 202015 244 перегляда
Unboxing Nektar Impact GX49 Midi Keyboard
27 жовтня 20218 208 переглядів
Nektar Impact GX49 VS Korg microKEY49 review
30 грудня 202039 297 переглядів
Behringer Neutron Nektar Impact GX49 Alva Nanoface Alesis 3630 ProSonus Eris Superteclados.com
12 квітня 20193 712 переглядів
NEKTAR IMPACT GX49 unboxing and testing
25 липня 202014 813 переглядів
Yamaha FB01 Nektar Impact GX49 Alesis MicroVerb4 Claroscuro Superteclados.com slow triphop chillout
8 листопада 201714 079 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 453 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 812x94x244 мм, 2.75 кг
від 370 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль
від 339 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, 805x69x197 мм, 2.2 кг
від 890 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1378x73x216 мм, 6.2 кг
від 439 zł
клавіші: 32 шт, малорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 475x50x167 мм, 1.45 кг
від 513 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 317x58x178 мм, 0.86 кг
від 352 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 318x44x181 мм, 0.75 кг
від 568 zł
клавіші: 37 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI in, MIDI out, USB type B, арпеджіатор, 451x52x180 мм, 1.26 кг
від 855 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 820x89x257 мм, 4 кг
від 1 889 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, зважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1385x124x317 мм, 17.5 кг
від 969 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 984x89x257 мм, 4.7 кг
від 572 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, вхід на педаль