MIDI-клавіатура Nektar Impact LX49 Plus
Відео 15 |
Nektar Impact LX49 Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nektar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nektar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nektar Impact LX49 Plus
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nektar Impact Klawiatura Wielokolorowy 1 Sztuka Impact LX49+Klawiatura kontrolera MIDI kompatybilna ze wszystkimi oprogramowaniami MIDI
Wysoka jakość wykonania
Zapewnia komfort użytkowania Amazon.plПоскаржитись | 690 zł |
Nektar Nektar Impact-LX49-PlusDynamiczny MIDI USB kontroler klawiszowy w wersji 49 z serii LX+, wyposażony mnogością funkcji. Oferuje doskonałą czułość klawiszy. Pełnowymiarowe klawisze w stylu tych fortepianowych posiadają odpowiednią ochronę przed brudem oraz kurzem, a jednocześnie nadają Impact LX+ doskonały design. Dzięki czterem krzywym prędkości stopniowo zwiększającym dy... щеnamikę, użytkownik ma swobodę wyboru odpowiedniego dla siebie stylu gry. Jeśli nie potrzebujesz kontrolować prędkości dźwięku, 3 stałe poziomy prędkości zaspokoją większość zastosowań muzycznych. Dostępne są również przyciski Octave (Oktawa) oraz Transpose (Transponowanie Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 753 zł |
Nektar wpływ LX49 + Impact LX49+Nektar Impact LX49+ jest klawiaturą MIDI czułą na prędkość 49 klawiszy wyposażoną w 8 podświetlanych diodami LED czułą na pads prędkość. Urządzenie Nektar Impact LX49+ posiada szereg parametrów i elementów sterujących które poprawiają przepływ pracy jako muzyk cyfrowy. Klawiatura wrażliwa na prędkość dodaje do grywalności klawiatury zapewniając nat... щеuralne i płynne odczucia podczas odtwarzania szeregu różnych dźwięków. Model 8 velocity sensitive pads może być używany do wyzwalania wszystkiego począwszy od jednokrotnych sampli wokalnych do live występów a skończywszy na pokrojonych próbkach instrumentów do produkcji muzyki. W modelu Impact LX49+ zastosowano również elementy sterowania transportem które poprawiają integrację i przepływ pracy. Zawiera on również wszystkie statywardowe elementy sterujące i parametry których można się spodziewać w tym podziałkę i koło modulacyjne a także nowe dodatki takie jak dziewięć suwaków 30 mm. Zasilany przez USB i bez potrzeby stosowania dodatkowych sterowników Nektar Impact LX49+ może zostać skonfigurowany i odtworzony w ciągu kilku minut. Gear4Music.plПоскаржитись | 715 zł |
Серія Nektar ImpactПорівняти в таблиці →
від 419 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 803x70x197 мм, 2.2 кг
від 445 zł
клавіші: 25 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 476x69x267 мм, 1.8 кг
від 705 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 965x76x200 мм, 2.72 кг
від 1 081 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1345x80x230 мм, 8.2 кг
від 663 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 805x72x230 мм, 54 кг
від 874 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 965x72x230 мм, 5 кг
від 217 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 390x32x115 мм, 0.49 кг
від 482 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 390x38x185 мм, 1 кг
від 499 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 965x76x200 мм, 2.72 кг
від 1 205 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 1276x89x279 мм, 8.16 кг
від 786 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 965x76x267 мм, 4.9 кг
від 690 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 803x76x267 мм, 4.2 кг
Відеоогляди
Nektar Impact GPX88 - klawiatura sterująca MIDI
25 листопада 20203 045 переглядів
Bought My First MIDI | Unboxing | Nektar Impact LX49+ MIDI Controller (2022) | Mini Home Studio
24 січня 2022303 перегляда
Nektar Impact Gx49 Usb Midi Controller Box Review By Mux Sound
13 жовтня 2022166 переглядів
Unboxing #nektar IMPACT GX49 #presonus series E3.5 #XAMXB4C Audio Mixer | We Film Academy & Studio
18 липня 2022452 перегляда
Quick Jam Session with The Nektar Impact LX49+
1 грудня 2020302 перегляда
Nektar Impact Gx49 Usb Midi Controller Unboxing By Mux Sound
19 жовтня 2022354 перегляда
Budget Midi controller KICKS A$$ in 2023 . Nektar Impact LX49+
8 грудня 2022744 перегляда
Which One Is Worth Your Money?? |Arturia Keylab 88 Essential Vs Nektar Impact GXP88|
19 вересня 202050 668 переглядів
Worth Burning $100!? |Nektar Impact LX Mini Review!|
7 жовтня 202210 631 перегляд
My new toy | Nektar Impact GX49 #short
26 жовтня 2021918 переглядів
Nektar Impact LX Mini | Unboxing
9 лютого 2022911 переглядів
Nektar Impact LX Mini Review | A Controller With Potential That Falls Short
9 серпня 20221 157 переглядів
NEKTAR IMPACT LX 61+ | BUDGET KEYBOARD | HONEST REVIEW & UNBOXING
5 червня 202226 582 перегляда
Nektar Impact LX+ 88 DAW controller Funk Jam
27 березня 201741 059 переглядів
ถ้ำเสือรีวิว EP 9 คีย์บอร์ด MIDI คอนโทรลเลอร์ Nektar Impact GX61
15 серпня 20201 296 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 696 zł
клавіші: 49 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, Bluetooth, 709x54x139 мм, 1.4 кг
від 370 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль
від 352 zł
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 318x44x181 мм, 0.75 кг
від 890 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1378x73x216 мм, 6.2 кг
від 855 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 820x89x257 мм, 4 кг
від 1 879 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, зважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1385x124x317 мм, 17.5 кг
від 1 015 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 984x89x257 мм, 4.7 кг
від 439 zł
клавіші: 32 шт, малорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 475x50x167 мм, 1.45 кг
від 451 zł
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 812x94x244 мм, 2.75 кг
від 5 200 zł
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, молот. механіка, зважена, MIDI in, MIDI out, USB type B, входи на педалі, арпеджіатор, 1390x115x346 мм, 13.2 кг
від 594 zł
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, вхід на педаль
від 620 zł
клавіші: 61 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, 850x54x139 мм, 1.7 кг