Ноутбук MSI Bravo 15 C7VF [C7VF-249XPL]
Фото 23 | від 4 399 до 5 890 zł Порівняти ціни 19 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 7, 7735HS, 3.2 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:2.25 кг |
Модифікації MSI Bravo 15 C7VF 1
Характеристики
MSI Bravo 15 C7VF [C7VF-249XPL] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSI Bravo 15 C7VF [C7VF-249XPL]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI Bravo 15 C7VF-249XPL - Ryzen 7-7735HS | 15,6'' | 16GB | 1TB | No OS | | 4 699 zł |
Laptop MSI Bravo 15 C7VF-249XPL 15.6" IPS 144Hz R7-7735HS 16GB RAM 1TB SSD | 4 869 zł |
Laptop MSI Bravo 15 C7VF-249XPL 15.6" IPS 144Hz R7-7735HS 16GB RAM 1TB SSD | 4 700 zł |
MSI Bravo 15 C7VF-249XPL 15,6" 144Hz R7 7735HS 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX40 | 4 399 zł |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Рекомендуємо