Праска MOZANO Ultimate Smooth
Фото 20 |
MOZANO Ultimate Smooth |
|
Час автономної роботи: 2 хвилини без використання пари та 1 хвилина з парою.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOZANO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOZANO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOZANO Ultimate Smooth
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żelazko parowe bezprzewodowe Mozano Ultimate Smooth 2600W Ceramiczna stopa | 168 zł |
Żelazko bezprzewodowe Ultimate Smooth 2600W Złote MOZANO | 220 zł |
Żelazko bezprzewodowe MOZANO Ultimate Smooth Złoty | 220 zł |
ŻELAZKO BEZPRZEWODOWE PAROWE CERAMICZNA POWŁOKA DUŻA MOC 2600W MOZANO | 117 zł |
Żelazko bezprzewodowe MOZANO Ultimate Smooth Złoty | 220 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →