Мотошина Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R
Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R 130/90 B 18 " 69 R 140/80 B 18 " 70 R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mitas EF-07 (140/80 R18 70R) 226280 | 396 zł |
Mitas EF-07 ( 140/80-18 TT 70R tylne koło, Mieszanki gumowej Super, gelb ) | 401 zł |
Mitas EF-07 ( 140/80-18 TT 70R tylne koło, Mieszanki gumowej Super, gelb ) | 421 zł |
Mitas Ef-07 Majestic Enduro Super Light 70r Tt Off-road Tire Czarny 140 / | 340 zł |
Модификації Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R
Ціни на Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R |
---|---|---|---|---|
Mitas EF-07 Super 130/90 -18 69R | від 405 zł | 4 пропозиції | ||
Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R | від 340 zł | 4 пропозиції |