Opona motocyklowa Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R
Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R 130/90 B 18 " 69 R 140/80 B 18 " 70 R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mitas EF-07 (140/80 R18 70R) 226280 | 396 zł |
Mitas EF-07 ( 140/80-18 TT 70R tylne koło, Mieszanki gumowej Super, gelb ) | 401 zł |
Mitas EF-07 ( 140/80-18 TT 70R tylne koło, Mieszanki gumowej Super, gelb ) | 421 zł |
Mitas Ef-07 Majestic Enduro Super Light 70r Tt Off-road Tire Czarny 140 / | 340 zł |
Modyfikacje Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R
Ceny na Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R |
---|---|---|---|---|
Mitas EF-07 Super 130/90 -18 69R | od 405 zł | 4 oferty | ||
Mitas EF-07 Super 140/80 -18 70R | od 340 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →