Конвектор Mill MB 800L DN 0.8 кВт
Відео 1Фото 11 |
Mill MB 800L DN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mill MB 800L DN 0.8 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PANEL Grzałka SZKŁA MILL MB800L DN | 711 zł |
Ścienny Mill MB800L DN biały AGDM-GRZ-MILL-035 | 599 zł |
Panel grzewczy szklany MILL MB800L DN | 533 zł |
Mill Glass panel grzewczy szklany 800 W biały MB800LDN | 553 zł |
Відеоогляди
Модификації Mill MB 800L DN
Ціни на Mill MB 800L DN |
---|---|---|---|---|
Mill MB 250 0.25 кВт | від 325 zł | 8 пропозицій | ||
Mill MB 600 DN 0.6 кВт | від 480 zł | 7 пропозицій | ||
Mill MB 800L DN 0.8 кВт | від 533 zł | 5 пропозицій | ||
Mill MB 900 DN 0.9 кВт | від 555 zł | 7 пропозицій | ||
Mill MB 1000L DN 1 кВт | від 609 zł | 7 пропозицій | ||
Mill MB 1200 DN 1.2 кВт | від 666 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →