Конвектор Cecotec Ready Warm 1200 Thermal 0.9 кВт
Фото 6 |
Cecotec Ready Warm 1200 Thermal |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Ready Warm 1200 Thermal 0.9 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Grzejnik płaski z pilotem zdalnego sterowania ReadyWarm 1200 Therm | 470 zł |
Cecotec Ready Warm 1200 Thermal Heater Biały One Size / EU Plug 005331 | 463 zł |
Cecotec Emiter termiczny ReadyWarm 1200 Thermal Black z 6 elementami i 900 | 448 zł |
Cecotec Emisor Térmico Readywarm 1200 Thermal Black. 900w Czarny One Size | 511 zł |
Модификації Cecotec Ready Warm 1200 Thermal
Ціни на Cecotec Ready Warm 1200 Thermal |
---|---|---|---|---|
Cecotec Ready Warm 800 Thermal 0.6 кВт | від 371 zł | 2 пропозиції | ||
Cecotec Ready Warm 1200 Thermal 0.9 кВт | від 448 zł | 4 пропозиції | ||
Cecotec Ready Warm 1800 Thermal 1.5 кВт | від 558 zł | 2 пропозиції | ||
Cecotec Ready Warm 2000 Thermal 1.8 кВт | від 615 zł | 2 пропозиції | ||
Cecotec Ready Warm 2500 Thermal 2 кВт | від 675 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →