Конвектор Cecotec Ready Warm 1800 Thermal Connected 1.5 кВт (CCTC-05374)
577 zł Купити! Cecotec Electric Panel Heater Readywarm 1800 Thermal Connected Biały One Stradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Cecotec Ready Warm 1800 Thermal Connected |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cecotec Ready Warm 1800 Thermal Connected
Ціни на Cecotec Ready Warm 1800 Thermal Connected |
---|---|---|---|---|
Cecotec Ready Warm 800 Thermal Connected 0.6 кВт | від 392 zł | 2 пропозиції | ||
Cecotec Ready Warm 1200 Thermal Connected 0.9 кВт | від 533 zł | 1 пропозиція | ||
Cecotec Ready Warm 1800 Thermal Connected 1.5 кВт | від 577 zł | 1 пропозиція | ||
Cecotec Ready Warm 2000 Thermal Connected 1.8 кВт | від 643 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →