Конвектор Mill GL 1200 WIFI3 1.2 кВт
Відео 1Фото 10 |
Mill GL 1200 WIFI3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mill GL 1200 WIFI3 1.2 кВт
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grzejnik konwekcyjny MILL GL1200WIFI3 Czarny | 1 000 zł |
Grzejnik konwekcyjny MILL GL1200WIFI3 Czarny GL1200WIFI3 BLACK | 1 000 zł |
Grzejnik Mill GL1200WIFI3B konwektorowy 1200 W | 1 000 zł |
Mill Glass panel grzewczy szklany 1200 W z modułem WiFi biały GL1200WIFI3 | 841 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Mill GL 1200 WIFI3
Ціни на Mill GL 1200 WIFI3 |
---|---|---|---|---|
Mill GL 400 WIFI3 0.4 кВт | від 517 zł | 7 пропозицій | ||
Mill GL 600 WIFI3 0.6 кВт | від 583 zł | 14 пропозицій | ||
Mill GL 800 WIFI3 0.8 кВт | від 750 zł | 8 пропозицій | ||
Mill GL 900 WIFI3 0.9 кВт | від 779 zł | 3 пропозиції | ||
Mill GL 1000L WIFI3 1 кВт | від 800 zł | 7 пропозицій | ||
Mill GL 1200 WIFI3 1.2 кВт | від 811 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →