Пральна машина Miele WWD 320 WCS білий
Фото 3 |
Miele WWD 320 WCS білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele WWD 320 WCS білий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MIELE Pralka MIELE WWD320 WCS PWash Biały, Drzwiczki ObsidianBlack z pierś | 4 819 zł |
Pralka MIELE WWD320 WCS Pwash 8kg 1400 obr A | 4 701 zł |
Miele WWD320 8kg 1400obr/min | 4 701 zł |
Pralka MIELE WWD320 WCS Pwash 8kg 1400 obr A WWD320WCS | 4 769 zł |
Miele WWD320 8kg 1400obr/min | 4 769 zł |
Pralka wolnostojąca MIELE WWD320 WCS PowerWash 8kg ładowana od przodu - 11 | 5 699 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →