Ігрова приставка Microsoft Xbox Series X (RRT-00010)
Відео 36Фото 4 |
Microsoft Xbox Series X |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Xbox Series X
Усі ціни 68 →Xbox Series X UE 1882 | 2 242 zł |
MICROSOFT Konsola MICROSOFT Xbox Series X Czarny | 2 299 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series X z napędem Blu-ray 4K UHD | 2 299 zł |
MICROSOFT Xbox Series X 1TB | 2 399 zł |
Microsoft Xbox Series X KN-MS-387 | 2 399 zł |
Трішки потужніше за PS5
Не будемо приділяти багато уваги начинці. Як і в PS5, тут теж залізо від AMD, але трохи потужніше, що в майбутньому може зіграти на руку Microsoft. На відміну від конкурента, компанія відмовилася від динамічної частоти та використовує фіксовані цифри і для процесора, і для відеоядра. У перспективі це також плюс до продуктивності, але поки у нас немає нормальних некстген ігор, тож перевірити ці функції наразі неможна. Зате впадає в очі, наскільки швидко Xbox перемикається з гри в меню, потім назад, а потім знову в нову гру. Схоже спрацювала ідея розпаралелити пам'ять, виділивши фіксовані обсяги для процесора і операційки. Щоправда, обіцяна функція Quick Resume для миттєвого перемикання між запущеними іграми, поки що працює криво. Зате «звичайний» NVMe SSD в боксі опинився десь на 20 – 25% швидше хваленого хендмейд SSD від Sony. Прямо зараз Xbox Series X швидше вмикається, швидше вимикається і швидше завантажує гри. В середньому на запуск гри йде не більше 15 секунд.
П ― прямокутник
За формою Series X практично ідеальна: чіткі межі, прямі кути, ніяких скосів. Фактично корпус боксу ― стильний чорний холодильник. На відміну від PS5 він залітає в будь-який інтер'єр, як Вєрка Сердючка на весілля до сусідів. І це чудово, йому знайдеться місце і на столі, і під столом, і на полиці, благо що корпус можна і поставити вертикально, і покласти на бік. Погано, що матовий пластик залишає позаду будь-які вельветові штани, клянуся грецькими богами, варто протерти відбитки з боковини і піти у ванну намочити ганчірку, щоб повернутися і знову їх виявити на тому ж місці. Чиста містика.
Медіаплеєр
Крім своїх прямих ігрових завдань Xbox вміє і багато іншого. У місцевому магазині є безліч популярних додатків стрімінгів, кінотеатрів та музичних платформ. Є можливість запускати фільми з Blu-Ray 4K, а також відкривати практично будь-який формат відео з зовнішнього носія. Причому даються їй будь-які роздільні здатності, навіть 8K. Для любителів піратського контенту залишили обхідний шлях у вигляді медіацентру Kodi, до якого можна підв'язати торренти і плейлисти для IPTV. Загалом, вийшла досить непогана альтернатива смарт-функцій. Якщо додати сюди сервіс Xbox Game Pass, в якому є всі ігри для ПК і минулих боксів, нас не покидає стійке відчуття, що це не стільки некстген, скільки крутий і стильний ПК з власною операційкою і потужним залізом, яке при власноручному складанні такий комп'ютер обійдеться вам у 2 – 3 рази дорожче.
Модификації Microsoft Xbox Series X
Ціни на Microsoft Xbox Series X |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series X | від 1 600 zł | 69 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad | від 2 548 zł | 25 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game | від 2 929 zł | 4 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series X + Game | від 1 700 zł | 40 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series X + Headset | від 2 698 zł | 1 пропозиція | ||
Microsoft Xbox Series X + Headset + Game | від 2 499 zł | 5 пропозицій |