Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 315/35 R20 110Y Porsche
Відео 17Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 315/35 R20 110Y Porsche 315/35 R20 110 Y 315/35 R20 110 Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 315/35 R20 110Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4S (315/35 R20 110Y) 210478 | 1 668 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 315/35 ZR20 (110Y) XL ND0 ) 210478 | 1 656 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 315/35 ZR20 (110Y) XL ND0 ) | 1 679 zł |
Opona Michelin 315/35R20 PILOT SPORT 4 S 110Y XL ND0 FR - opony letnie 210 | 1 452 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 S 315/35 R20 110Y Porsche
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 S 315/35 R20 110Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 315/35 R20 110Y | від 1 899 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 315/35 R20 110Y Porsche | від 1 452 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →