Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 295/35 R20 105Y Porsche
Відео 17Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 295/35 R20 105Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 295/35 R20 105Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4S (295/35 R20 105Y) 365264 | 1 767 zł |
Opona Michelin 295/35R20 PILOT SPORT 4 S 105Y XL NA0 FR - opony letnie 365 | 1 718 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 295/35 ZR20 (105Y) XL NA0 ) 365264 | 1 819 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 295/35 ZR20 (105Y) XL NA0 ) | 1 841 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 S 295/35 R20 105Y Porsche
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 S 295/35 R20 105Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 295/35 R20 105Y | від 1 607 zł | 9 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 295/35 R20 105Y Mercedes-AMG | від 1 629 zł | 11 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 295/35 R20 105Y Porsche | від 1 718 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →