Всесезонна шина Michelin CrossClimate 2 285/45 R19 111W
Відео 23Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin CrossClimate 2 285/45 R19 111W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin CrossClimate 2 285/45 R19 111W
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 285/45 R19 111W CROSSCLIMATE 2 SUV 318403 | 1 032 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 285/45 R19 111W XL ) 318403 | 1 110 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV (285/45 R19 111W) 318403 | 1 103 zł |
Opona Michelin 285/45R19 CrossClimate 2 SUV 111W - opony terenowe 318403 | 979 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 285/45 R19 111W XL ) | 1 124 zł |
Opona 4x4 wielosezonowa MICHELIN CrossClimate 2 SUV 285/45 R19 111 W Darmo | 1 070 zł |
Michelin CROSSCLIMATE 2 SUV 285/45R19 111W | 1 118 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →