Всесезонна шина Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H
Відео 12Фото 24 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Agilis CrossClimate (225/55 R17 104/102H) 076651 | 1 101 zł |
Opona Michelin 225/55R17C AGILIS CROSSCLIMATE 104H - opony dostawcze 76651 | 1 019 zł |
Michelin Agilis CrossClimate ( 225/55 R17C 104/102H 6PR ) | 1 121 zł |
Michelin Agilis CrossClimate ( 225/55 R17C 104/102H 6PR ) 076651 | 1 108 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H
Ціни на Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H | від 1 019 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 109H | від 999 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 109T | від 1 019 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →