Мотошина Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R
Відео 14Фото 8 |
Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Metzeler KAROO 3 ( 150/70-18 TL 70R tylne koło, oznaczenie M+S, M/C ) 2316 | 684 zł |
Metzeler KAROO 3 (150/70 R18 70R) 2316800 | 639 zł |
Metzeler KAROO 3 ( 150/70-18 TL 70R tylne koło, oznaczenie M+S, M/C ) | 717 zł |
Відеоогляди
Модификації Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R
Ціни на Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R | від 434 zł | 7 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T | від 448 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R | від 556 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R | від 639 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R | від 635 zł | 2 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 170/60 R17 72T | від 606 zł | 4 пропозиції |
Схожі