Мотошина Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R
Відео 14Фото 8 |
Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Metzeler KAROO 3 ( 90/90-21 TL 54R oznaczenie M+S, M/C, koło przednie ) 39 | 467 zł |
Metzeler KAROO 3 (90/90 R21 54R) 3957700 | 469 zł |
Metzeler Karoo™ 3 54r Tl M/c M+s Front Tire Czarny 90 / 90 / R21 9005924 | 435 zł |
Metzeler KAROO 3 ( 90/90-21 TL 54R oznaczenie M+S, M/C, koło przednie ) | 604 zł |
Metzeler KAROO 3 (90/90 R21 54R) 2316200 | 572 zł |
Metzeler KAROO 3 ( 90/90-21 TL 54R oznaczenie M+S, M/C, koło przednie ) 23 | 575 zł |
Відеоогляди
Модификації Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R
Ціни на Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R | від 435 zł | 6 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T | від 448 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R | від 556 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R | від 639 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R | від 635 zł | 1 пропозиція | ||
Metzeler Karoo 3 170/60 R17 72T | від 606 zł | 4 пропозиції |