Електролобзик Metabo STE 100 Quick 601100000
Фото 6 |
Metabo STE 100 Quick 601100000 |
|
Провідний електричний лобзик із двигуном потужністю 710 Вт. Відрізняється підвищеною швидкістю пиляння (максимальна частота ходів становить 3100 ход/хв) та великою глибиною пропилу (100 мм при пилянні деревини). Інструмент оснащений такою рідкісною (для електролобзиків) функцією, як підтримка обертів під навантаженням. Конструкція вузла кріплення пил дозволяє міняти полотна без використання ключів.
Механізм маятникового ходу має чотири щаблі регулювання. Досить вузький корпус лобзика Metabo STE 100 і закруглений («грибоподібний») передній тримач оптимально підходять для виконання завдань, які потребують точного контролю (наприклад, фігурного пиляння або розкрою по криволінійних контурах). Система здува тирси забезпечує відмінну видимість лінії різу. Литу підошву можна нахиляти для виконання пропилів під кутом. Інструмент важить 2 кг та має довгий кабель (4 м).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo STE 100 Quick 601100000
Wyrzynarka STE 100 Quick 60110000 karton 601100000 | 482 zł |
Metabo Metabo Wyrzynarka 710w ste 100 quick | 672 zł |
Metabo Ste 100 Keyhole Saw Zielony,Czarny One Size / EU Plug 601100000 | 504 zł |
Metabo.Wyrzynarka 710W Ste 100 Quick | 532 zł |
Wyrzynarka Metabo STE 100 Quick 710W | 491 zł |